REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nista od turneje...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Marizzita
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Marizzita


Broj komentara : 1443
Registration date : 2007-06-17

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:48 am

Ova informaciju sam preuzela od *Cami*

Pre manje od 48 casova Felipe Colombo je potvrdio clanici FCI-ija da se nalazi u Buenos Airesu i da nece putovati u Spaniju na turneju u septembru! Motovi: nije rekao nista vise!

Predpostavljamo da je zbog vremena, jer ce disk izaci pocetkom septembra ne bi imalo smisla da idu na turneju istog meseca!

Takodje je rekao da bi te noci trebao da se nadje sa Camilom i Benjaminom i da je se sreo sa Luisanom u Pol-ka!
Na vrh Go down
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 1:34 pm

Marizzita (citat):
Ova informaciju sam preuzela od *Cami*

Pre manje od 48 casova Felipe Colombo je potvrdio clanici FCI-ija da se nalazi u Buenos Airesu i da nece putovati u Spaniju na turneju u septembru! Motovi: nije rekao nista vise!

Predpostavljamo da je zbog vremena, jer ce disk izaci pocetkom septembra ne bi imalo smisla da idu na turneju istog meseca!

Takodje je rekao da bi te noci trebao da se nadje sa Camilom i Benjaminom i da je se sreo sa Luisanom u Pol-ka!
"La gira de Erreway en Septiembre no se va a hacer por una cuestion de tiempo y dinero.

Primero, porque el disco no va a salir en España hasta Septiembre/Octubre, y no pueden hacer una gira antes de que salga el disco de los temas que van a componer la gira obviamente.
Segundo, los productores y las distribuidoras del producto (en este caso CMG y Dori Media) parece ser que se han echado atras, y hasta que no salga el dichoso disco, no piensan poner un centimo para hacer la gira.

Entonces hay que esperar a que salga el disco, se promocione de buena forma, que la gente lo compre Y NO SE LO BAJE DE INTERNET, y ahi es cuando las productoras se van a interesar en traer a Erreway de nuevo.

Resumiendo y claramente:

EL DISCO va a salir SEGURO, lo que no se sabe es exacta la fecha si en Septiembre o principios de Octubre.

LA GIRA no está confirmada, ni lo va a estar hasta que de verdad se demuestre con este disco realmente el exito que tiene la banda.


Ukratko pise da se turneja nece odrzati zbog nedostatka vremena i novca.Prvo zato sto novi Cd nece izaci u prodaju do Septembra/Oktobra i nemogu napraviti turneju dok ne izade Cd sa pjesmam koje ce pjevati na turneji.Drugo producenti(CMG i Dori Media) su se povukli i dok ne izade novi Cd neca uloziti ni dinara za turneju.Onda se ocekuje da ce biti dobra promocija,da ce ljudi kupiti Cd a NE SKINUTI GA SA INTERNTA(sto mi nazalost moramo raditi) i tad ce producenti podrzati turneju.

Cd ce sigurno izaci ali se ne zna tacan datum,uglavnom ce biti u septembru ili pocetkom oktobra.

Turneja nije potvrdena i nece biti dok se ne vidi da je ovaj CD uspjeh Errrewaya."
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 1:37 pm

Marizza (citat):
Marizzita (citat):
Ova informaciju sam preuzela od *Cami*

Pre manje od 48 casova Felipe Colombo je potvrdio clanici FCI-ija da se nalazi u Buenos Airesu i da nece putovati u Spaniju na turneju u septembru! Motovi: nije rekao nista vise!

Predpostavljamo da je zbog vremena, jer ce disk izaci pocetkom septembra ne bi imalo smisla da idu na turneju istog meseca!

Takodje je rekao da bi te noci trebao da se nadje sa Camilom i Benjaminom i da je se sreo sa Luisanom u Pol-ka!
"La gira de Erreway en Septiembre no se va a hacer por una cuestion de tiempo y dinero.

Primero, porque el disco no va a salir en España hasta Septiembre/Octubre, y no pueden hacer una gira antes de que salga el disco de los temas que van a componer la gira obviamente.
Segundo, los productores y las distribuidoras del producto (en este caso CMG y Dori Media) parece ser que se han echado atras, y hasta que no salga el dichoso disco, no piensan poner un centimo para hacer la gira.

Entonces hay que esperar a que salga el disco, se promocione de buena forma, que la gente lo compre Y NO SE LO BAJE DE INTERNET, y ahi es cuando las productoras se van a interesar en traer a Erreway de nuevo.

Resumiendo y claramente:

EL DISCO va a salir SEGURO, lo que no se sabe es exacta la fecha si en Septiembre o principios de Octubre.

LA GIRA no está confirmada, ni lo va a estar hasta que de verdad se demuestre con este disco realmente el exito que tiene la banda.


Ukratko pise da se turneja nece odrzati zbog nedostatka vremena i novca.Prvo zato sto novi Cd nece izaci u prodaju do Septembra/Oktobra i nemogu napraviti turneju dok ne izade Cd sa pjesmam koje ce pjevati na turneji.Drugo producenti(CMG i Dori Media) su se povukli i dok ne izade novi Cd neca uloziti ni dinara za turneju.Onda se ocekuje da ce biti dobra promocija,da ce ljudi kupiti Cd a NE SKINUTI GA SA INTERNTA(sto mi nazalost moramo raditi) i tad ce producenti podrzati turneju.

Cd ce sigurno izaci ali se ne zna tacan datum,uglavnom ce biti u septembru ili pocetkom oktobra.

Turneja nije potvrdena i nece biti dok se ne vidi da je ovaj CD uspjeh Errrewaya."

"Ljudi ovo san nasla na forumu...pise da je felipe potvrdio da je
turneja u spanjolskoj otkazana!Navodno je benja dobio ulogu u nekom
filmu mozda je to razlog...i pise da se felipe susreo s lu u Pol-ka..s
obzirom da lu tamo ne radi mozda je dosal vidit felija...evo tekst:

Hace
menos de 48 hs Felipe Colombo le confirmo a una integrante de la
direccion de FCI que se encuentra en buenos Aires que no viajaran a
España el próximo mes de septiembre.
Los motivos: no dijo nada mas!
suponemos
que por los tiempos, porque si el disco recien saldra (con mucha
suerte) a principios de septiembre, no tendria sentido ir de gira el
mismo mes.
a su vez tambien conto que esa noche se juntaba con Camila y Benjamin.
Y que se encontro con Luisana en Pol-ka..."
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Marizzita
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Marizzita


Broj komentara : 1443
Registration date : 2007-06-17

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 10:05 pm

Pa nama ostaje da cekamo da album izadje na internet, nismo u mogucnosti da ga kupimo...
Na vrh Go down
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:05 am

da felipe je to izjavio,a benja je dobio ulogu u nekom filmu
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Benja's girlfriend
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Benja's girlfriend


Broj komentara : 822
Age : 31
Localisation : pod tushem s Benjom... #Ne ometaj nas!#
Registration date : 2007-06-20

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 3:05 am

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....

srushili mi se snowi!
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 11:42 am

Kakvi snovi!
Da cekacemo da CD izadje na netu!
Ja mislim da ce to malo potrajati....
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Marizzita
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Marizzita


Broj komentara : 1443
Registration date : 2007-06-17

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:24 pm

Marizza (citat):
Ja mislim da ce to malo potrajati....

Pa racunajmo da disk izlazi u prodaju u septembru, najdalje u oktobru, a i treba da prodje malo vremena dok se pojavi na internetu!
... jedva cekam!
Na vrh Go down
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:34 pm

I ja jedva cekam!
Sta mislite da ima na tom cd-u inzenadjenje i to je pjesma gdje pjeva i lu?????
Hehe
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Marizzita
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Marizzita


Broj komentara : 1443
Registration date : 2007-06-17

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:35 pm

Hehe... mozda i bude! Smile
Na vrh Go down
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:38 pm

ja bih volela!
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 12:07 am

bas bi bilo super!najgore je onima u spaniji!samo odlazu turneju!
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Sponsored content





Nista od turneje... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nista od turneje...   Nista od turneje... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nista od turneje...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: Erreway :: Novosti o Erreway-u-
Idi na: