REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sta je ko rekao na kraju serije:

Go down 
+3
Camila fan-Pablo
Ada96cg
Dulce_rebelde
7 posters
AutorPoruka
Dulce_rebelde
Postaješ buntovnik!
Postaješ buntovnik!
Dulce_rebelde


Broj komentara : 145
Age : 32
Registration date : 2007-07-06

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 1:49 am

Na samom kraju seije, svi su podigli case i svako je nazdravio necemu:

Manuel: Porque no perdamos la memoria de lo que vivimos y podamos asi recordar para construir un futuro mejor. (Zato sto nismo izgubili secanje na ono sto smo proziveli, i sto mozemo svega da se setimo da bi gradili bolju buducnost).
Rocco: Por estas tierras, por los árboles, por las plantas, porque no nos pudran la tierra. (Za ovu zemlju, za zastave, za biljke, zato sto nas nisu isterali sa zemlje).
Pablo: Porque no nos usen y nos respeten. (Zato sto nas nisu iskoristili i zato sto nas postuju).
Mia: Por las ganas de luchar por el amor. (Zbog zelje da se borimo za ljubav).
Felicitas: Por la vida (Za zivot).
Lalo: Porque nos entiendan y nos dejen ser lo que queremos. (Zato sto nas razumeju i pustaju nas da budemo ono sto zelimo).
Lujan: Para que todos tengamos las mismas oportunidades. (Za to da svi imamo iste prilike u zivotu).
Marcos: Por un mundo mejor para nosotros y para los que vienen. (Za jedan bolji svet za nas i za one koji dolaze).
Laura: Porque no nos dejen solos. (Zato sto nas ne ostavljaju same).
Guido: Por el amor de verdad y por los amigos. (Za pravu ljubav i za prijatelje).
Pilar: Para que nunca dejemos de intentar. (Da nikada ne prestanemo da pokusavamo).
Tomas: Para que mejoremos como personas. (Da se poboljsamo kao osobe).
Vico: Por la esperanza. (Za pocetak).
Francisco: Por los sueños que se pueden hacer realidad si uno le da para adelante. (Za snove koji mogu da postanu stvarnost ako se neko potrudimo oko njih).
Fernanda: Por aprender a aceptar al otro tal como es. (Da naucimo da prihvatamo druge takve kakvi su).
Diego: Porque cada uno encuentre su camino. (Zato sto svako nadje svoj put).
Belen: Y los adultos nos ayuden a recorrerlo. (I zato sto nam odrasli pomazu da ga pronadjemo).
Juan: Por el colegio nuevo. (Za novu skolu).
Marizza: Por la libertad. (Za slobodu)

A evo i onog sto su svi rekli posle zavrsetka serije:

Angeles Balbiani(Feli): No sé si el colegio era exactamente como lo recuerdo... (Ne znam da li je skola bas onakva kakve je se secam...)
Piru Saez(Rocco): o si los profes eran tan buenos o tan malos como quedaron en mi memoria... (Ni da li su profesori bili toliko dobri ili toliko losi kako ih ja pamtim...)
Jazmín Beccar(Lujan): pero lo que si se es que lo mas importante que aprendi en aquellos dias fue el valor de la amistad... (Ali ono sto znam je da je najvrednije sto sam tada naucila bila volja da se borim za prijateljstvo...)
Micaela Vásquez(Pilar): son ellos, mis amigos, el recuerdo mas nitido de entonces... (sa njima, mojim prijateljima, secam se svega iz tih dana...)
Victoria Maurette(Vico): son espejos del alma, compañeros de batalla, portadores de la temible verdad, y de la mano tendida. - ovo nisam znala da prevedem, ako neko zna naka doda dole.
Felipe Colombo(Manu): No importa lo lejos que estemos ,los llevo conmigo... (Nije bitno koliko smo daleko, nosim vas sa sobom...)
Luisana Lopilato (Mia): y se que voy con ustedes porque lo que somos hoy esta presente en lo que fuimos... (i znam da idem sa vama, zbog toga sto smo sada i onoga sto smo nekada bili...)
Camila Bordonaba (Marizza): a ustedes queridos amigos el agradecimiento eterno... (vama dragi prijatelji, zahvalni smo vecno...)
Benjamin Rojas(Pablo): porque hicieron que aquella epoca de andar de fiesta viviendo a pleno haya sido el mejor lugar donde esperar la vida. (zato sto ste ucinili ovu epohu u kojoj smo samo isli na zurke najboljim mestom za zivot).

**Cris Morena**
GRACIAS POR ESTAR VIVOS Y POR DARLE VIDA A ESTOS CORAZONES REBELDES. ASI SEGUIREMOS DEJANDO BROTES DE CORAJE POR TODOS LADOS.HASTA SIEMPRE Y GRACIAS A TODOS POR TODO.Detras de esa rebeldia esta el valor para luchar contra las cosas que estan mal. Sigan rebelándose contra todo lo que les parezca injusto, pero siempre con armas nobles: con la razón, con el corazón"

(Hvala vam sto ste zivi i sto dajete zivot ovim buntovnim srcima. Ovako nastavljamo da se borimo i rasipamo snagu na sve strane. Zauvek i hvala svima na svemu. Iza ovog buntovnistva je volja da se bore protiv stvari koje su lose. Nastavljajuci da se bune protiv svega sto se cini ne pravedno, ali uvek sa plemenitim namerama: sa umom, sa srcem)

*Izvinite ako je prevod malo ne tacan, sama sam prevodila, a nikada nisam isla u skolu spanskog jezika: posto sigurno ima gresaka, ali sustina je uglavnom ista.

Dakle, sta vi mislite o tome sta su oni rekli, sa cijim misljenjem se najvise slazete, kakvu biste zahvalnicu vi uputili, uglavnom komentarisite sve sto ima veze sa ovim njihovim izjavama.
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSun Jul 08, 2007 10:45 am

Dulce_rebelde (citat):
Na samom kraju seije, svi su podigli case i svako je nazdravio necemu:

Manuel: Porque no perdamos la memoria de lo que vivimos y podamos asi recordar para construir un futuro mejor. (Zato sto nismo izgubili secanje na ono sto smo proziveli, i sto mozemo svega da se setimo da bi gradili bolju buducnost).
Rocco: Por estas tierras, por los árboles, por las plantas, porque no nos pudran la tierra. (Za ovu zemlju, za zastave, za biljke, zato sto nas nisu isterali sa zemlje).
Pablo: Porque no nos usen y nos respeten. (Zato sto nas nisu iskoristili i zato sto nas postuju).
Mia: Por las ganas de luchar por el amor. (Zbog zelje da se borimo za ljubav).
Felicitas: Por la vida (Za zivot).
Lalo: Porque nos entiendan y nos dejen ser lo que queremos. (Zato sto nas razumeju i pustaju nas da budemo ono sto zelimo).
Lujan: Para que todos tengamos las mismas oportunidades. (Za to da svi imamo iste prilike u zivotu).
Marcos: Por un mundo mejor para nosotros y para los que vienen. (Za jedan bolji svet za nas i za one koji dolaze).
Laura: Porque no nos dejen solos. (Zato sto nas ne ostavljaju same).
Guido: Por el amor de verdad y por los amigos. (Za pravu ljubav i za prijatelje).
Pilar: Para que nunca dejemos de intentar. (Da nikada ne prestanemo da pokusavamo).
Tomas: Para que mejoremos como personas. (Da se poboljsamo kao osobe).
Vico: Por la esperanza. (Za pocetak).
Francisco: Por los sueños que se pueden hacer realidad si uno le da para adelante. (Za snove koji mogu da postanu stvarnost ako se neko potrudimo oko njih).
Fernanda: Por aprender a aceptar al otro tal como es. (Da naucimo da prihvatamo druge takve kakvi su).
Diego: Porque cada uno encuentre su camino. (Zato sto svako nadje svoj put).
Belen: Y los adultos nos ayuden a recorrerlo. (I zato sto nam odrasli pomazu da ga pronadjemo).
Juan: Por el colegio nuevo. (Za novu skolu).
Marizza: Por la libertad. (Za slobodu)

A evo i onog sto su svi rekli posle zavrsetka serije:

Angeles Balbiani(Feli): No sé si el colegio era exactamente como lo recuerdo... (Ne znam da li je skola bas onakva kakve je se secam...)
Piru Saez(Rocco): o si los profes eran tan buenos o tan malos como quedaron en mi memoria... (Ni da li su profesori bili toliko dobri ili toliko losi kako ih ja pamtim...)
Jazmín Beccar(Lujan): pero lo que si se es que lo mas importante que aprendi en aquellos dias fue el valor de la amistad... (Ali ono sto znam je da je najvrednije sto sam tada naucila bila volja da se borim za prijateljstvo...)
Micaela Vásquez(Pilar): son ellos, mis amigos, el recuerdo mas nitido de entonces... (sa njima, mojim prijateljima, secam se svega iz tih dana...)
Victoria Maurette(Vico): son espejos del alma, compañeros de batalla, portadores de la temible verdad, y de la mano tendida. - ovo nisam znala da prevedem, ako neko zna naka doda dole.
Felipe Colombo(Manu): No importa lo lejos que estemos ,los llevo conmigo... (Nije bitno koliko smo daleko, nosim vas sa sobom...)
Luisana Lopilato (Mia): y se que voy con ustedes porque lo que somos hoy esta presente en lo que fuimos... (i znam da idem sa vama, zbog toga sto smo sada i onoga sto smo nekada bili...)
Camila Bordonaba (Marizza): a ustedes queridos amigos el agradecimiento eterno... (vama dragi prijatelji, zahvalni smo vecno...)
Benjamin Rojas(Pablo): porque hicieron que aquella epoca de andar de fiesta viviendo a pleno haya sido el mejor lugar donde esperar la vida. (zato sto ste ucinili ovu epohu u kojoj smo samo isli na zurke najboljim mestom za zivot).

**Cris Morena**
GRACIAS POR ESTAR VIVOS Y POR DARLE VIDA A ESTOS CORAZONES REBELDES. ASI SEGUIREMOS DEJANDO BROTES DE CORAJE POR TODOS LADOS.HASTA SIEMPRE Y GRACIAS A TODOS POR TODO.Detras de esa rebeldia esta el valor para luchar contra las cosas que estan mal. Sigan rebelándose contra todo lo que les parezca injusto, pero siempre con armas nobles: con la razón, con el corazón"

(Hvala vam sto ste zivi i sto dajete zivot ovim buntovnim srcima. Ovako nastavljamo da se borimo i rasipamo snagu na sve strane. Zauvek i hvala svima na svemu. Iza ovog buntovnistva je volja da se bore protiv stvari koje su lose. Nastavljajuci da se bune protiv svega sto se cini ne pravedno, ali uvek sa plemenitim namerama: sa umom, sa srcem)

*Izvinite ako je prevod malo ne tacan, sama sam prevodila, a nikada nisam isla u skolu spanskog jezika: posto sigurno ima gresaka, ali sustina je uglavnom ista.

Dakle, sta vi mislite o tome sta su oni rekli, sa cijim misljenjem se najvise slazete, kakvu biste zahvalnicu vi uputili, uglavnom komentarisite sve sto ima veze sa ovim njihovim izjavama.

Zao mi je ova tema se brise..Sigurno Dulce_rebelde nisi procitala pravilnik!

LOCK!
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:45 pm

Otvorena je tema
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Camila fan-Pablo
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
Camila fan-Pablo


Broj komentara : 290
Localisation : Tu negde sa ekipom Erreway-a i Rebeldeway-a!
Registration date : 2007-09-27

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 12:06 pm

A sto je bila brisana?
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 1:23 pm

Nije bila BRISANA vec zatvorena
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
*K@t@rin@*
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
*K@t@rin@*


Broj komentara : 212
Age : 31
Localisation : Mesec ;-)
Registration date : 2007-08-31

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 3:36 pm

A zasto je bila zatvorena?
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:52 pm

Zato sto nije bio krajs erije iu pravilima pise da se unapred ne pise sta ce se dogoditi itd
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Camila fan-Pablo
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
Camila fan-Pablo


Broj komentara : 290
Localisation : Tu negde sa ekipom Erreway-a i Rebeldeway-a!
Registration date : 2007-09-27

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 12:13 am

ahaaaaaaaaaaa
svasta.....ali OK
Na vrh Go down
Marizza_17
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
Marizza_17


Broj komentara : 274
Registration date : 2007-12-07

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 11:21 pm

Guido i Marizza - to je najbitnije.
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:13 pm

Brawo seko!!!!!!
ja dodajemi Miin!!!!!!
Na vrh Go down
Marizza_17
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
Marizza_17


Broj komentara : 274
Registration date : 2007-12-07

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:18 pm

Hvala Very Happy
Mogla bih dodat i Lujan.
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:20 pm

Ja sam stawila u potpis swe koji mi odzwanjaju u srcu... i ono shto stwarno mislim!!!!!
Na vrh Go down
Marizza_17
I postala si EXTREME REBELDE
I postala si EXTREME REBELDE
Marizza_17


Broj komentara : 274
Registration date : 2007-12-07

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:24 pm

Cool ideja Wink
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 3:26 pm

Thanx!!!!!!!!
Na vrh Go down
_Rebelde_way_girl_
Ideš na probe sa Erreway-om!
Ideš na probe sa Erreway-om!
_Rebelde_way_girl_


Broj komentara : 164
Localisation : Srbija
Registration date : 2008-02-27

Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:32 pm

A kod avss ako nisu glupe ako toliko volish kretende ne morash da spamujesh ovde
Na vrh Go down
Sponsored content





Sta je ko rekao na kraju serije: Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sta je ko rekao na kraju serije:   Sta je ko rekao na kraju serije: Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sta je ko rekao na kraju serije:
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: RebeldeWay :: Glumci iz serije-
Idi na: