REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka

Go down 
AutorPoruka
_adichh_
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
_adichh_


Broj komentara : 16
Registration date : 2008-12-28

Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka Empty
KomentarNaslov komentara: Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka   Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 10:04 pm

Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka

Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka Camilabordonaba250x200

Vratila se na male ekrane u telenoveli Ideas del Sura poslije skoro godinu i po odsustvovanja. U medjuvremenu napravila je svoju vlastitu radionicu umjetnosti u skladistu od 500 kvadratnih metara. Stvarala ju je korak po korak skupa s majstorima zeleci da obezbijedi jos novih radnih mjesta za ljude.

U Atracción x 4, novoj fikciji Canala 13, Camila Bordonaba (24), glumi Malenu, najmladju kcerku Pume Goitya. "Ona je jedna introventna djevojka, koja ne radi nista drugo osim sto slijedi svoje sestre vjerujuci u svog tatu tamo gore, koji joj je idol.", objasnjava glumica ciji se lik u telenoveli zaljubljuje u lika kojeg tumaci Elias Viñoles. Otkad je ucestvovala u Son de Fierru, nije se vracala zbog studija. "Ali moji likovi su i dalje snazno prisutni na ekranu, jer se Boomerang reprizira isto kao i Chiquititas", kaze.

Popstar: Sta si radila cijelo ovo vrijeme?

Camila: Uff, toliko stvari! Napravila sam svoju vlastitu radionicu umjetnosti, u Humbertu, Jujuyu. Zove se Arcorya, sto je jedna rijec koju smo culi u pjesmi i koja nam se svidjela jer znaci "vojska duga". To je galerija umjetnosti sa barom, bibliotekom u kojoj drzimo casove, pravimo projekcije filmova, kao i razne zabave na kraju sedmice.

Popstar: Vlasnica si?

Camila: Da,skupa sa partnerkom, jednom prijateljicom koju poznajem cijelog zivota. Zeljela sam imati svoje mjesto sa svojim stvarima, tako da sam oformila jednu grupu i napravili smo prezentaciju. Poslije smo shvatili da to mozemo i iznajmili smo skladiste na tri mjeseca.

Dajes li casove glume?

Camila: Neee! I nisam razbijala glavu time. Obojila sam zidove, pospremila, sredila...Bila sam pravi zidar. 500 metara kvadratnih sam podigla ja licno.

Popstar: Nula posto diva.

Camila: Da sam sa 24 godine diva, to bi me ubilo. Ne obracam puno paznje na look jer se tako ne osjecam udobno. To nisam ja.

Popstar: Kakva si?

Camila: Najnormalnija na svijetu, sa svojim karakterom i losim smislom za humor. Mislim da je to zbog toga sto volim sebi postavljati izazove, kao na poslu, tako i u svakodnevnom zivotu. Naprimjer: kada zelim da mi je kuca cista postajem opsjednuta time sto radim da to bude tako.

Popstar: Izvana, izgledas buntovno...

Camila: Vidi ti to! Ustvari, taj epitet buntovnice nosim kako bih mogla da kazem sto mislim i da budem kakva jesam. Za ljude je to buntovno, ali prikladna rijec je nesto drugo.

Popstar: Osjecas li se drugacijom?

Camila: Mislim da je to potpuno ispravna rijec. Nemaju sve djevojke od 24 godine mogucnost, da naprave jedan tako veliki licni projekat kao sto je Arcoyra i da idu kroz zivot sa uvjerenjem da mozemo postici sta god zelimo.

Popstar: Dokle zelis stici?

Camila: Zelim da moja radionica umjetnosti radi kako bih mogla zaposliti mnogo ljudi koji imaju zelju za radom kao sto je imam ja.

Popstar: Da promijenimo temu, imas li momka?

Camila: Da, i vrlo sam zaljubljena u njega. Zajedno smo vec dvije i po godine. On nije iz svijeta poznatih. Umjetnik je: slikar, vajar, klaun....Pravi bombon! I on je takodjer umijesan u moj projekat, pomogao mi je sa bojenjem, davao je neke casove... Posto zivi daleko cesto ostaje spavati kod mene, tako da skoro zivimo zajedno.

Popstar: Kako je ponovo raditi sa Luisanom Lopilato?

Camila: Isto kao i prije jer i dalje imamo istu vezu. Mnogo je stvari od Rebeldewaya proslo kroz nas zivot.

Popstar: Od tada se niste vidjale?

Camila: Da, ali vrlo malo. Kada zavrsis sa necim kreces dalje svojim putem i ne gledas ostale. Ali mi smo kao sestre. Zivot nas cijelo vrijeme spaja i razdvaja. Kada se pogledamo znamo sta misli ona druga i kakvog je raspolozenja. Nasa veza je vise od prijateljstva i partnerstva. Ja poznajem nju, ona mene i gotovo.

Izvor: http://www.popstar.com.ar
Rway Balkan
Na vrh Go down
 
Camila Bordonaba: Mislim da sam drugacija djevojka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Camila Bordonaba:Strastvena djevojka
» Camila
» Camila Bordonaba!!
» Camila Bordonaba(Marizza)
» Manuel,Marcos,Nico(Fran)-bar mislim da je on sa njima

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: Camila Bordonaba :: Novosti&Zanimljivosti-
Idi na: