REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Intervjui

Go down 
2 posters
AutorPoruka
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 31
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Intervjui Empty
KomentarNaslov komentara: Intervjui   Intervjui Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:20 pm

Omiljena Hrana- Ja volim jesti, sto se srecom na meni ne vidi. Ono sto najvise volim jesti je jedna argentinska hrana koju pravi moja mama. Ponekad kada odem u restoran kuhar je pravi za mene, ali u restoranima ima drugaciji okus, a meni se vise svidja okus kada je napravi moja mama.

Kuhanje – Ja ne znam kuhati. Najvise sto mogu napraviti je pasta. Moj tata mi se cesto smije i kaze da se nijedan muskarac nece htjeti ozeniti mnome, obzirom da ne znam kuhati, ali me mama uvijek smiri govoreci da ni ona nije znala kuhati dok se nije udala.

Omiljeno piće – Soda. U restoranima narucujem Mate, koji vrijedi kao sluzbeno Aregntinsko pice, i ime neki poseban okus.

Omiljeni skolski predmet – Ne mogu izdvojiti neki predmet koji mi je najbolji. U svim predmetima ima interesantnih stvari, a također tako ima i jako dosadnih stvari. Ne patim na casovima matematike a isto tako se ne provodim na casovima literature. Kada bi mogla birati studirala bi psihologiju, jer mi se to cini interesantnima, a bas se to ne uci u skoli. Kada danas pogledam unazad da su mi se neki predmeti svidjali ili ne svidjali zahvaljujuci profesorima koji su mi predavali.

Jezici – govorim castellanski naravno, a kuci i u skoli ucim engleski.

Obaveze u kuci – Nemamo sluzavku i svi pomazu u kuci. Moja sestra i ja readimo u kuhinji. Najcesce ona kuha ( posto ja ne znam kuhati ) a ja postavljam tanjire.
Kada pospremamo nasu sobu podijelimo obaveze. Od kada nam je mama pocela raditi cijeli dan, znamo da moramo majicu vratiti u ormar jer se nece sama vratiti.

Ormar – Svi misle da imam puno odjece ali to nije istina. U mojo sobi imaju dva ormara: jedan je moj a drugi je sestrin. Imamo puno majica jer ih dijelimo, posto nosimo istu velicinu, pa ja oblacim njene a ona moje. Pantalone ne mozemo dijeliti jer je ona veca od mene. Ja vecinom imam sam jeans…

Stil oblacenja – Najcesece oblacim pantalona. Jeans, jeans i opet jeans.
Za mene je najvaznije da se osjecam ugodno u odjeci. Ne oblacim haljine jer mi se ne svidjaju. Kada me pozovu na neko posebno mjesto kao na neku zabavu naprimjer napravim iznimku.

Šminka – Da vam kazem iskreno? Ja se ne volim sminkati. Ne razumijem one cure koje dodju u skolu nasminkane kao da je neka zabava. Stavim malo sminke na oci i gotovo. Za mene je prirodni izgled najljepsi.

Nakit – Ne volim se kititi. Neke nausnice, neki lancic i to je to. Vise volim srebro nego zlato. Nemam one kutije za nakit. Ne zanima me kada se ljudi dive nekom skupom nakitu. Vise volim jednostavnije i skromnije stvari.

Dijeta – Sta je to?! Svi pricaju o tome a ja ne znam ni sat je to…

Gimnastica – !!!!Mrzim, mrzim, mrzim!!!!! Ne mogu podnijet casove gimnastike u nasoj skoli, i mnogo sam patila kada su me primorali da trcim. Najvise sto mogu uraditi je sjesti ispred televizora, i pogledat emisiju o artistickoj gimnastici. Svi mi kazu da cu i sa tim morati pocest nekad, ali se ja nadam da to nece biti uskoro.

Nadimci – Svi me zovi Cami. Moja sestra me zove Berta ali ne znam zasto… tako me zove od kada sam bila beba.

Građa tijela – Voljela bi biti malo visa, iako sam glumica a ne model pa građa ne utiče mnogo na moju karijeru. Ali to je nesto licnog ukusa. Kada vidim visoke cure pomislim da su one presretne, da svakoga gledati odozgo, ali znam neke visoke cure koje nisu bas zadovoljnesvojom građom…

Tvoja kuca – Zivim u Beunos Airesu. Za mene je to najljepse mjesto na svijetu. Volim putovati avionom u druge zemlje, ali kada ostanem vise od dva dana pocinje mi nedostajati kuca. Zivimo u stanu i svida mi se.

Tezina – Ne radim dijete i ne brinem se. U mojoj porodici nema debelih.

Braca i sestre – Moj brat Rodrigo je ozenjen i ne zivi sa nama. Moja sestra Melina mi je najbolja prijateljica na svijetu.

Roditelji – Moji roditelji imaju supermarket. Prvo je radio samo moj tata, ali je poslije i mama pocela sa njim raditi. Odlaze rano ujutro, a vracaju se kasno.

Camila u porodici Bordonaba – najmladja sam u nasoj porodici, i svidja mi se to.
Moja sestra i brat su uvijek bili obazrivi i nikad se nisu prema meni ponasali kao prema djetetu koje na razumije nista. Kada sam bila djevojcica, uvijek sam htjela da moji roditelji imaju jos jedno dijete. Uvijek sam sanjala da pazim na svoju malu sestricu ili brat, ali sam se navikla i svatila da sm posljednje dijete. Bila sam tuzna kada se moj brat ozenio jer nisam htjela da ide. Htjela sam da uvijek bude sa mnom kao veliki brat koji me cuva. On sad ima 2 kcerke, i zahvaljujuci njemu ponosno sam tetka dvije preslatke djevojcice, tako da nisam vise toliko mala.

Camilina soba – Sta da vam kazem? To je normalna soba nije velika i ima sve sto joj je potrebno: krevet, TV, muzicku liniju sa mojim CD-ovima, nekoliko slika iznad komode i malo ogledalo. Kada bi je mogla dekorirati obojila bi sve zidove u plavo. Od kada znam za sebe zivim sa sestrom u sobi. Spavamo krevet do kreveta. Kada se ozenio moj brat roditelji su nam predlagali da se razdvojimo da jedna preseli u njegovu sobu, ali smo mi radije ostale skupa.
_________________
Camila Bordnoaba je glumila Marizzu Rebeldeway-u
„Nisam navikla da me zaustavljaju na ulici“
Iako zahvaljuje na komplimentima, mnogo je stidna i slava joj ne prija.

Telenovela Rebeldeway i grupa koja je proizasla, Erreway, pretvorila je ovu argentinku u jedno lice mnogo popularno unutar i van njene zemlje. Mnogi znaju dosta o Marizzi ali ne toliko o glumici koja ju glumi. U ovom interviju Camila Bordonaba ti daje priliku da ju upoznas i zakazuje ti za septembar, kada dolazi u Spaniju sa Felipeom i Benjamnom Rojasom, i ostalim clanovim benda, da rade nekoliko koncerata.

-Kako si pocela studirati?
Ja sa radila takmicarsku gimnastiku i plesala. Jedan dan je dosla nova djevojka na gimnastiku i rekla da studira teatar. Mene je ubola radoznalost, tako da sam molila mamu da me vodi u skoli moje kolegice. I jednu godinu poslije vec sam studirala.

-Slava ti je stigla brzo, kako se nosis sa njom?
Tacno je da se nisam jos navikla da me zaustavljaju na ulici i da me prepoznaju. Cuti moje ime, znati da pricaju o meni a da ih ja ne znam…Idalje me sve to cudi.

-Sta ti traze fanovi?
Ima ljudi koji se zadovolje da me vide, drugi mi traze autograme i slike i drugi koji me iznenade sa svojim postupcima. Skoro mi je neko rekao “Zivim za tebe”. To je prelijepo, odusevljava me, ali me i plasi jer je to prevelika odgovornost.

-Koje projekte imas sada?
Pored snimanja diska za turneju po Spaniji u septembru, Felipe i ja, zajedno sa jos nekoliko prijatelja, zelimo otvoriti jedan lokal posvecen umjetnosti, gdje ce se davati casovi cirkusa, muzike, slikanja, plesa… Obozavam prenositi to malo sto znam.

-Sta volis raditi kada ne radis?
Ja sam kucni tip, tako da gledam u stanu film, slusam muziku, citam…ili idem kuci roditeljima da pijem mate.

-Vec si se osamostalila?
Da, kada sam napunila 21 god. To mi je palo na pamet, poslije kada su moja dva straija brata napustila kucu. Tada sam dolazila kasno sa fakulteta, gdje sam studirala direkciju kina, i moj otac mi je rekao sta misli. Pocela sam osjecati da mu smeta.

Zavrsila si faks?
Ne, jos mi fali godina, ali sve vise vidm da nije bitno imati tutilu, ili manje potrebno.

Kako ljubav?
Veoma dobro, imam momka vec nesto vise od godine, ali nije javna licnost.

Debitovala je sa “Chiqutitas”
Camila je imala samo 11 godina kada se ukljucila u postavu telenovele za djecu Chiqutitas. Bila je u njoj od 1996 do 2001. Poslije je dosao Rebeldeway pa Floricienta i Son de Fiero, njen zadnji projekat za argentinsku televiziju.
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 31
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Intervjui Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervjui   Intervjui Icon_minitimeMon Jun 30, 2008 2:21 pm

55 pitanja za Cami:

1.Ime i prezime : Camila Bordonaba
2.Datum rodjenja : 4.9.1984.
3.Godine : 22
4.Mesto rodjenja : Palomar
5.Nadimak : Cato
6.Visina : 1,63
7.Porodica : Roditelji,brat i sestra
8.Kako proslavljas rodjendan ?- Izlazim sa prijateljima
9.Vrlina : Iskrenost
10.Mana : Mnogo sam ljubomorna
11.Slabost : Moja rodjaka Rocío i pas Homero
12.Boja : Plava
13.Jelo : Testenina (vegeterijanka sam)
14.Desert : Pita od limuna
15.Pice : Soda
16.Srecan broj : 17
17.Hobi : Odlazak u bioskop
18.Zivotinja : Majmun
19.Ljubimac : Moj pas Homero
20.Sport : Aerobik i plivanje
21.Klub : Independiente i Chicago
22.Odlazis li na utakmice ? - Naravno
23.Uzrecica : Tololo
24.Glumac : Fernán Mirás
25.Glumica : Woopi Goldberg
26.Program na tv-u : The Simpsons
27.Idol : Charly García
28.Pisac : German Hesse
29.Muzicka grupa : Sui Generis i Guns and Roses
30.Solista : Charly García i Diego Torres
31.Pesma : Mariel y el capitán
32.Pronalazak : TV
33.Godisnje doba : Prolece
34.Plaza ili planina : Plaza
35.Odeca : Jeans i patike
36.Nemoguca ljubav : Axel Rose
37.Da li si se ikada zaljubila na prvi pogled ? - Da
38.Verujes li u musko-zenska prijateljstva ? - Da
39.Da li si se ikada zaljubila u prijatelja ? - Ne
40.Idealan muskarac : Diego Torres
41.Osvajati ili biti osvojena ? - Osvajati
42.Kako prilazis decku koji ti se svidja ? - Trazim zajednicke stvari
43.Da li cinis ludosti zbog ljubavi ? - Da
44.Strah : Mrak
45.Bol : Kumova smrt
46.Zelja : Da se zemlja promeni na bolje
47.Zdravica ... - Za moje tek rodjene rodjake
48.Sta volis da poklanjas ? - Zavisi od osobe
49.Stedis ili trosis ? - Stedim
50.Na sta trosis novac ? - Na muziku i na drage osobe
51.Verujes li u Boga ? - Mislim da gore postoji neko
52.Sta je za tebe slava ? - Nisam jos otkrila
53.Zasto ? - Treba jos mnogo
54.Mana toga sto si poznata : Izgubila sam privatnost
55.San : Leteti
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Guido
Početnik
Početnik
Guido


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-07-27

Intervjui Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervjui   Intervjui Icon_minitimeWed Jul 30, 2008 9:10 pm

Sa svim ovim obavezama kako si uspjela naci vremena za ucenje glume?

Studirati glumu je nesto sto sam oduvjek zeljela.Davno sam kazala da cu studirati glumu cim zavrsim srednju skolu,I tako je bilo.

Televizija ili bioskop?

Isto mi je,ali mi se malo vise svida televizija jer ima ubrzani ritam sto me podsjeca na mene.Ne volim da sedim na jednom mjestu.

Da li je televizija promjenila tvoj zivot?

Sigurn jeste!Da budem iskrena to bas nisam puno primecivala,jer sam pocela sa 12 godina glumiti u seriji “Chiquititas” I skoro nisam imala vremana za nesto drugo,kao da mi je zivot oduvek bio takav.

Da li tvoja mama ima neke osobine,kao sto je imala Sonia Rey u toj seriji?

Naravno da ima,jako je lijepa kao Sonia Rey,ima smisla za humor,a I popularna je glumica u Argentini!!!

Da li je nekada postojala tvoja veza sa Benjaminom Rojasom?

Nije,ja I Benjamin smo samo dobri prijatelji I nista vise.

Da li imas neki ne ostvaren san?

I ako sam vrlo mlada voljela bih biti majka,ne bih voljela imati djecu kad budem starija.
_________________
KO JE CAMILA???

CAMILA:Najmladja sam u nasoj porodici i svidja mi se to.Moja sestra i brat su uvijek bili obazrivi i nikad se prema meni nisu ponasali kao prema detetu koje nista ne razume.kada sam bila mala,htela sam da moji roditelji imaju jos jedno dijete.Sanjala sam da pa pazim na svoju sestricu ili brata,ali vremenom sam se navikla na cinjenicu da sam posljednje dijete.Bila sam tuzna kada se moj brat ozenio,jer nisam htijela da ide.Htijela sam da uvijek bude sa mnom,kao veliki brat koji me cuva.On sada ima dve cerke,i zahvaljujuci njemu ponosna sam tetka dve preslatke dijevojcice.Moja sestra Melina mi je najbolja prijateljica.



*:NADIMCI???

CAMILA:Svi me zovu Cami.sestra me zove Berta,ali ne znam zasto...tako me zove otkad sam bila beba.



*:RODITELJI???

CAMILA:Moji roditelji imaju supermarket.Prvo je radio samo moj tata,a kasnije je i moja mama popcela raditi s njim.Odlaze rano ujutro,a vracaju se kasno.



*:TVOJ DOM???

CAMILA:Zivim u Buenos Airesu.Za mene je to najljepse mjesto na svijetu.Volim da putujem u druge zemlje,ali kad ostanem vise od dva dana,pocinje mi nedostajati moj dom.zivimo u stanu i svidja mi se.



*:TVOJA SOBA???

CAMILA:Sta da vam kazem.To je normalna soba,i ima sve sto joj je potrebno:krevet,TV,muzicku liniju sa mojim CD-ovima,...Volila bih da mi je soba obojena u palvo.Od kada znam za sebe sa sestrom dijelim sobu..Spavamo krevet do kreveta.Kada se moj brat ozenio,roditelji su nam predlagali da jedna od nas predje u njegovu sobu,ali smo radije ostale skupa.



*:OMILJENA HRANA???

CAMILA:Ja volim jesti,sto se srecom na meni ne vidi._Ono sto najvise volim je jedno argentinsko jelo koje pravi moja mama.

*:Kuvanje???

CAMILA:Ne znam kuvati.Najvise sto mogu napraviti je pasta.



*:OMILJENO PICE???

CAMILA:Soda.U restoranima narucujem Mate,koje vrijedi kao sluzbeno argentinsko pice i ima neki poseban ukus.

*:OMILJENI SKOLSKI PREDMET???

CAMILA:Nemogu izdvojiti neki predmet koji mi je najbolji.u svim predmetima ima nekih interesantnih i nekih dosadnih stvari.Ne patim na casovima matematike,a i sto tako se ne provodim na casovima literature.


*:JEZICI???

CAMILA:Govorim castellanski naravno,a u skoli ucim engleski.


*:OBAVEZE U KUCI???

CAMILA:Nemamo sluzavku i svi pomazemo u kuci.Moja sestra i ja radimo u kuhinji.Od kada nam je mama pocela raditi cijeli dan,znamo da moramo same vratiti majicu u ormar,jer se majica sama nece vratiti.


*:TVOJ ORMAR???

CAMILA:Svi misle da imam puno odela,ali to nije istina.U mojoj sobi imaju dva ormara,jedan je sestrin a jedan moj.Imamo puno majica koje dijelimo,posto nosimo istu velicinu.Pantalone nemozemo jer je ona veca od mene.


*:STIL OBLACENJA???

CAMILA:Najcesce oblacim pantalone.Jeans,jeans i opet jeans.Za amene je najvaznije da se osjijecam ugodno u odijeci.Ne oblacim haljine jer mi se ne svidjaju.Kada me pozovu na neko posebno mjesto,kao naprimjer na neku zabavu,napravim izuzetak.



*:A STO SE TICE SMINKE???

CAMILA:Iskreno,sto se tice sminke ne volim se sminkati.Ne razumijem cure koje dodju u skolu nasminkane kao da je neka zabava.Stavim malo senke na oci i gotovo.Za mene je prirodni izgled najljepsi.


*:NAKIT???

CAMILA:Ne volim se kititi.mindjuse,lancic i to je to.Parfemiram srebro i nemam kutije za nakit.Volim jednostavnije i skromnije stvari.
Na vrh Go down
Sponsored content





Intervjui Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Intervjui   Intervjui Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Intervjui
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: Camila Bordonaba :: Novosti&Zanimljivosti-
Idi na: