REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj

Go down 
+9
Marizza_17
Benja's girlfriend
Marizzita
Marizza Pia
milichica_91_art
Emina
Marizza Rojas
*Cami*
Ada96cg
13 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 12:18 pm

Así es, para sorpresa de muchos, que todavía no lo "percibían"

No, Erreway NO vuelve

Cris Morena se ha embarcado en otros proyectos, como suele hacer cada año, y esta vez pues le ha tocado ya a Erreway darse por vencido, le interesa más lo rentable, que son sus ultimos productos, y al fin y al cabo, es una productora, hay que entenderlo.

Entonces, dejemos de decir tonterias y sandeces, y aceptad la realidad, que es esta, COMO LA CUENTO.

Punto, no hay más vuelta de tema.





Tako je,na iznanaden mnogih,koji to jos nisu "predosjecali".
Erreway se ne vraca.
Cris Morena se bavi drugim projektima,kako to radi svake godine,i ovaj put je stavila tacku na Erreway,zanimaju je njeni zadnji projekti,i na kraju,ona je producentkinja,treba je razumjeti.
Dakle,prestanimo govoriti gluposti i prihvatimo realnost,koja je kakva je opisana.
Tacka,ne treba se vracati na ovu temu.

Izvor:Rebelde Spain-Rway Balkan(ovo je objavio jedan od moderatora) Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Camila govori za Erreway(sve je bila laz)
Esta ahora con Sabrina Carballo... les cuento un poco de lo que hablaron! de Son de Fierro obviamente y sus personajes, les preguntaron cuando termina SDF y dijeron que el 15 de Enero y las 2 se quedan hasta el final. A Cami le preguntaron si Rebelde way la marco y dijo que si, porque conocio mucha gente y muchos lugares, y ahora se viene lo peor... Jorge (el conductor) le pregunto si iban a volver con Erreway/Rebelde way y ella dijo que NO, osea que el disco nunca existio y la gira era todo una mentira. No hay mas Erreway, dicho por Camila. Tambien conto que cuando fueron a España con Feli y Benja, se juntaron con los chicos de rbd y que los fans estaban enloquecidos porque no podian entender como se podian juntar Erreway y Rbd jaja y que eso le daba mucha gracia, y dijo que Rbd lleno miles de estadios ENORMES y entonces le preguntaron a Cami si eso no habia pasado con Erreway y ella dijo que si habian llenado estadios pero no tanto como Rbd, y tambien eso se debia un poco a que ellos hicieron la novela y la banda, las 2 cosas juntas.
Ahora estaban hablando de los novios, le preguntaron si habia estado con algun futbolista (porque Sabrina esta saliendo con un futbolista) y Cami dijo que si pero no quiso decir nada... y se fueron a una pausa, despues les sigo contando pero LAS POCAS ESPERANZAS QUE ME QUEDABAN AHORA ESTAN MUERTAS.

Arrow Foro Univision

Sad je sa Sabrinom Carballo...reci cu vam malo o cemu su govorili.Ocito o Son de Fierro i njihovim likovima,pitala ih je kada zavrsava Son de Fierro i rekli su joj 15 januara i oboje ostaju do kraja.Cami je pitala da da li ju je Rebelde way obiljezio i ona je rekla da jeste,jer je upoznala mnogo ljudi i najbolja mjesta,i sad dolazi najgore...Jorge(voditelj)ju je pitao da li ce se vratiti sa Errewayom/Rebelde wayom i ona je rekla da Ne,to jeste,da Cd nikad nije postojao i da je turneja bila laz.Nema vise Errewaya,to je rekla Camila.Takoder je rekla da kad je isla u Spaniju sa Benjom i Felijem,da su se sastali sa Rbd-om i da su fanovi poludjeli jer nisu mogli razumjeti kako su se Erreway i Rbd mogli sastati a to im je bilo smjesno,i rekla je da je Rbd ispunio MILIONE ogromnih stadiona i tada je pitala Cami zar se to nije desilo sa Errewayom i ona je rekla da su napunili stadione ali ne toliko koliko Rbd, i takoder tome se duguje zato sto su oni radili istovremeno i novelu i bend,2 stvari u isto vrijeme.Sad govore o momcima,pitala ju je da li je bila sa nekim nogometasom(jer Sabrina izlazi sa nogometasom)i Cami je rekla Da i nista vise..onda su otisli na pauzu,kasnije cu vam vise reci ali i ono malo nadi sto su mi ostale sad su mrtve.
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 1:47 pm

kakvo je ovo sra**???kako kraj?nema kraja!kad im ja dodjem...kakav cd nije postojao,pa sta ja onda slusam?ne kapiram!i rw je popularniji!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Marizza Rojas
Postaješ buntovnik!
Postaješ buntovnik!
Marizza Rojas


Broj komentara : 141
Age : 30
Registration date : 2007-12-11

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 4:22 pm

S-t-a?!
Na vrh Go down
Emina
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Emina


Broj komentara : 602
Age : 30
Localisation : erreway.9forum.info
Registration date : 2007-09-27

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 4:32 pm

OMG...
PA OVO JE LUDOST!!!

Kako to da je Errewayu kraj...A VUELVO?!?!
Na vrh Go down
http://erreway.9forum.info
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 8:36 pm

Vuelvo nije ni postojao..Sve je bila Laz
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Marizza Rojas
Postaješ buntovnik!
Postaješ buntovnik!
Marizza Rojas


Broj komentara : 141
Age : 30
Registration date : 2007-12-11

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 8:54 pm

Ma, daj, ne bi oni tako farbali svoje fanove! To NIJE istina, ne moze biti istina!!!!!!!!
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 9:33 pm

Pa shto bi onda objawili izlazak albuma???? Shto bi se onda samo njih 3 slikali????
Ne razumem!!!!!!!! Sad
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 10:08 pm

I ja bih volela da je sve laz..A ovo je bilo na TV-u!
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
Emina
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Emina


Broj komentara : 602
Age : 30
Localisation : erreway.9forum.info
Registration date : 2007-09-27

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeWed Dec 12, 2007 11:18 pm

omg...
Pa stvarno užass...
Na vrh Go down
http://erreway.9forum.info
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:25 am

e bash su SERONJE!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Marizza Pia
Ideš na probe sa Erreway-om!
Ideš na probe sa Erreway-om!
Marizza Pia


Broj komentara : 165
Registration date : 2007-06-20

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:32 am

NE MOGU DA VERUJEM!
Stvarno ostajem bez reci zbog ovoga ne mogu da verujem da je sve bila laz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 12:33 am

pa u chemu im je fora???
Prwo nas naloze,natripuju a onda........MOSHA!!!!!!!! Sad
Na vrh Go down
Ada96cg
Extreme Rebelde
Extreme Rebelde
Ada96cg


Broj komentara : 1553
Localisation : STOLICA..#ne brinite se samo sam se ukocila#
Registration date : 2007-06-10

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 1:34 pm

Nije Erreway kriv vec odvratna Cris Morena!
Na vrh Go down
http://errewayisthebest.nicetopic.net
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 2:07 pm

GRRRrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Emina
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Emina


Broj komentara : 602
Age : 30
Localisation : erreway.9forum.info
Registration date : 2007-09-27

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 4:05 pm

Kretenka jedna,
"njoj su važniji drugi projekti"?!?!
Ma kakvi ba drugi projekti,
kad ju je Rway i proslavio,
...
Ta žena zbilja nema dušu...
Na vrh Go down
http://erreway.9forum.info
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 4:33 pm

...ili mozga lol!
Na vrh Go down
Marizzita
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Marizzita


Broj komentara : 1443
Registration date : 2007-06-17

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:17 pm

Marizza Pia (citat):
NE MOGU DA VERUJEM!
Stvarno ostajem bez reci zbog ovoga ne mogu da verujem da je sve bila laz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
http://camila-bordonaba.nice-board.biz/index.htm
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:21 pm

a ko moze!!!???
Ja se taman primila na nowi CD!!!!! Sad
Na vrh Go down
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:40 pm

jebe** cris!BAS ME BRIGA ZA NJU HOCU ERREWAY!a i tv laze,ume da laze...A ZASTO BI NAS LAGALI???PA OD FANOVA ZIVE!
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:42 pm

TACHNO!!!!!!!
Mada ja swe mislim da su nas stwarno tripowali...
Na vrh Go down
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 5:52 pm

ne mogu to da nam urade...
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Benja's girlfriend
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Benja's girlfriend


Broj komentara : 822
Age : 31
Localisation : pod tushem s Benjom... #Ne ometaj nas!#
Registration date : 2007-06-20

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 8:01 pm

ja sam ostala bez teksta?! znachi swe propada?! swe ode u bezdan?! nema nowog cd-a?! nema wishe njih kao grupe?! ja sam totalno ostala bez rechi...
Na vrh Go down
milichica_91_art
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
milichica_91_art


Broj komentara : 729
Age : 33
Localisation : With Ian Somerhalder on an island
Registration date : 2007-12-06

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 8:16 pm

a ja sam prsla....ne znam da li sanjam ili ziwim u nocnoj mori.... e ajde neka me neko ushtine please!!! :wink: Laughing Very Happy
Na vrh Go down
Benja's girlfriend
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Benja's girlfriend


Broj komentara : 822
Age : 31
Localisation : pod tushem s Benjom... #Ne ometaj nas!#
Registration date : 2007-06-20

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 8:20 pm

ewo ja tju?! Wink
Na vrh Go down
*Cami*
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
*Cami*


Broj komentara : 1288
Age : 30
Localisation : Na koncertu Erreway-a(kao pocasni gost,naravno)
Registration date : 2007-08-05

Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 9:11 pm

ja mislim da nije istina,pa svi bi ih mrzeli i od cega bi ziveli?i jos nisu bili u srbiji niko ne moze da se raspadne a da nije dosao u srbiju!
Na vrh Go down
http://luly-benja.bestoforum.net
Sponsored content





Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj   Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Erreway se ne vraca..Erreway-u je kraj
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Erreway
» erreway for ever
» Novosti o ERREWAY-U
» anti erreway
» Erreway-nash

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: Erreway :: Novosti o Erreway-u-
Idi na: