REBELDEWAY Y ERREWAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REBELDEWAY Y ERREWAY

ZA SVE FANOVE REBELDEWAY-A I ERREWAY-A
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najwetji blamowi....

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Benja's girlfriend
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Benja's girlfriend


Broj komentara : 822
Age : 32
Localisation : pod tushem s Benjom... #Ne ometaj nas!#
Registration date : 2007-06-20

Najwetji blamowi.... Empty
KomentarNaslov komentara: Najwetji blamowi....   Najwetji blamowi.... Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 1:43 am

Da li wam se desilo da ste pozeleli da propadnete u zemlju zbog sopstwenog blama?!
Na vrh Go down
Benja's girlfriend
Upoznala si jednog buntovnika
Upoznala si jednog buntovnika
Benja's girlfriend


Broj komentara : 822
Age : 32
Localisation : pod tushem s Benjom... #Ne ometaj nas!#
Registration date : 2007-06-20

Najwetji blamowi.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najwetji blamowi....   Najwetji blamowi.... Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 1:48 am

Ewo za pochetak jedan od mojih mnogobrojnih blamowa...


a jooooj.... Kupila sam nowu majicu, i pred grad moja najbolja drugarica je doshla kod mene... Swa sretjna pokaziwala sam joj nowe stwarchice i pred njom isprobawala bash tu majichicu, koja je i po mom, a i njenom mishljenju bila najlepsha! Rekla mi je da je obuchem u grad. Narawno poslushala sam je! Izashle smo u 'discotecu' u koju obichno idemo, onako uziwale i igrale uz muziku! U jednom trenutku, prilazi mi jedan dechko i kaze: "E mala slatka, kako da ti kazem... Izadji napolje, skinu tu etiketu sa majichice..." ZABORAWILA SAM DA SKINEM ETIKETU PRED POLAZAK U GRAD... A joj, mene kao da je neko polio kantom ledene wode! Pozelela sam da nestanem u trenutku! Kad sam izashla ispred samo mi je prishao i rekao:"Ma ne brini, samo sam ja i wideo, sretjom na wreme, pa sam ti odmah i prishao." Nisam mogla da podignem pogled sa zemlje i da mu se zahwalim! Sledetji weekend smo se ponowo sreli, prishla sam mu i zahwalila se! Od tada se druzimo, i swaki put kad prodje pored mene prokomentarishe:" Ej mala, pa ta etiketa nam je bila dobotni tiket".....
Na vrh Go down
_Rebelde_way_girl_
Ideš na probe sa Erreway-om!
Ideš na probe sa Erreway-om!
_Rebelde_way_girl_


Broj komentara : 164
Localisation : Srbija
Registration date : 2008-02-27

Najwetji blamowi.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najwetji blamowi....   Najwetji blamowi.... Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 10:43 am

Ja ne zelim da pricha moji blam.Nemoj te da me zamarte.Uh tako je grozan!
Na vrh Go down
Sponsored content





Najwetji blamowi.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najwetji blamowi....   Najwetji blamowi.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najwetji blamowi....
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
REBELDEWAY Y ERREWAY :: Zabava :: Off Topic carstvo-
Idi na: